Menu
Kampe
Oktober 2020
20.
tirsdag
18.00
FC Fri
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 555
Idom Stadion
Herning KFUM
Idom Stadion
24.
lørdag
11.00
Herning KFUM
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2006) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 555
KFUM Idrætscenter
FC Fri
KFUM Idrætscenter
24.
lørdag
11.00
Højslev Station IF
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 52
Højslev Stadion
Herning KFUM (1)
Højslev Stadion
24.
lørdag
13.00
Herning KFUM
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 32
KFUM Idrætscenter
Faster/Hanning
KFUM Idrætscenter
24.
lørdag
13.00
Herning KFUM
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 297
KFUM Idrætscenter
Funder GF (1)
KFUM Idrætscenter
25.
søndag
13.00
Resenbro UIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 233
Resenbro Skole
Herning KFUM (2)
Resenbro Skole
25.
søndag
15.00
Tjørring IF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 230
Hessel Arena
Herning KFUM (1)
Hessel Arena
31.
lørdag
10.00
Herning KFUM (1)
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) 8M - Efterår 2020 • Pulje 52
KFUM Idrætscenter
KLG (1)
KFUM Idrætscenter
31.
lørdag
13.00
Herning KFUM (2)
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 233
KFUM Idrætscenter
B 74 Silkeborg
KFUM Idrætscenter
31.
lørdag
13.30
KLG
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2020 • Pulje 32
Alpi Hallerne (Lind)
Herning KFUM
Alpi Hallerne (Lind)
November 2020
1.
søndag
12.00
Studsgård GIF
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2020 • Pulje 230
Studsgaard Stadion
Herning KFUM (1)
Studsgaard Stadion
7.
lørdag
11.00
Herning KFUM (2)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 37
Klank Kunstgræsbane
Galten FS (2)
Klank Kunstgræsbane
7.
lørdag
11.40
FC Skanderborg (3)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 37
Klank Kunstgræsbane
Herning KFUM (2)
Klank Kunstgræsbane
7.
lørdag
12.20
Herning KFUM (2)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 37
Klank Kunstgræsbane
Ikast FC (3)
Klank Kunstgræsbane
8.
søndag
13.00
Ikast FC (1)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 4
Kjellerup Kunstgræsbane
Herning KFUM (1)
Kjellerup Kunstgræsbane
8.
søndag
13.40
Herning KFUM (1)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 4
Kjellerup Kunstgræsbane
Skive IK (1)
Kjellerup Kunstgræsbane
8.
søndag
14.20
Viborg Sdrm. IK (1)
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 1. stævne • Pulje 4
Kjellerup Kunstgræsbane
Herning KFUM (1)
Kjellerup Kunstgræsbane